top of page

Profile

Join date: Apr 19, 2022

About
0 Like Received
0 Comment Received
0 Best Answer

Jak zdobyć darmowe V Bucks w Fortnite - Darmowe V Bucks z najlepszym generatorem Fortnite V Bucks


Kliknij tutaj: https://v-bucks.store/


Kliknij tutaj: https://v-bucks.store/


Kliknij tutaj: https://v-bucks.store/


Fortnite V-Bucks jest wymagany, aby uzyskać Battle Pass i najnowsze kosmetyki w grze Battle Royale – oto wszystko, co musisz wiedzieć. Czy możesz zdobyć darmowe Fortnite V-dolce? W tym artykule wyjaśnię, jak zdobyć darmowe V Bucks w 2022 roku.


Czym są dolce Fortnite V-dolce?


Jednak przede wszystkim, czym są Fortnite V-Bucks? Być może grałeś w grę Battle Royale firmy Epic i zauważyłeś, że niektórzy gracze byli ubrani znacznie bardziej stylowo niż ty. Być może napinają się przed rozpoczęciem gry, tańcząc. Dzieje się tak dlatego, że wydają V-dolce, które można wykorzystać na zakup różnych kosmetyków, dodających odrobinę krawieckiego charakteru 100-osobowej bitwie na wzgórzu – oczywiście, jednocześnie przestrzegając naszych najlepszych wskazówek Fortnite.


Gra Battle Royale firmy Epic jest darmowa, a biorąc pod uwagę oszałamiająco ogromną liczbę użytkowników Fortnite, Epic musi jakoś na niej zarabiać.


Odpowiedzią jest Fortnite V-Bucks, wirtualna waluta, którą można wymienić na przystojny asortyment żywych kosmetyków. Nie możesz jednak wykorzystać swoich cyfrowych środków do zdobycia przewagi konkurencyjnej. Towary te są w całości przeznaczone do celów modowych, co uważamy za cel sam w sobie.


Dodatkowo możesz wydać swoje Fortnite V-dolce na zakup przepustki bojowej, która jest wielopoziomowym systemem w każdym sezonie, w którym możesz odblokowywać zadania, aby zdobyć dodatkowe przedmioty kosmetyczne. Przepustki bojowe, takie jak przepustka Fortnite Rozdział 3 na sezon 2, kosztują 950 V-dolców, a kostiumy i emotikony w sklepie z przedmiotami często kosztują od 1500 do 500 V-dolców; legendy kosztują 2000. Fortnite V-dolce są teraz trwale przecenione o 20% na wszystkich platformach.


Jak zdobyć darmowe V Bucksy?


Chociaż rzeczywiste pieniądze można wykorzystać do zakupu wirtualnej waluty Epic, w jaki sposób można uzyskać darmowe V-dolce? Jest na to kilka sposobów, ale haczyk polega na tym, że najpierw musisz kupić Ratowanie Świata. Istnieją legalne prezenty Fortnite V-Bucks, ale należy zachować szczególną ostrożność. Liczne linki i strony internetowe oferujące darmowe V-dolce są prawie zawsze oszustwami. Epic opublikował powyższy tweet w marcu 2018 r., aby przypomnieć fanom Fortnite, aby zachowali ostrożność w przypadku swoich danych osobowych.


Jeśli kupiłeś Fortnite Ratowanie Świata, możesz zdobywać darmowe V-dolce, logując się i odbierając dzienne premie za logowanie. Uwaga: nie zawsze możesz otrzymać darmowe V-dolce za zalogowanie się, ponieważ możesz otrzymać skrzynię ze skarbami lamy. Oznacza to, że codzienne logowanie nie jest najszybszym sposobem na zwiększenie zapasów, ale wszystko pomaga. Nawet jeśli nie masz czasu na grę, zaloguj się, aby upewnić się, że masz najlepszą okazję na zdobycie tej pysznej, słodkiej cyfrowej monety.


Wreszcie, Epic Games zmodyfikowało strukturę zachęt dla Ratowania Świata, aby wykluczyć osoby niebędące założycielami z otrzymywania darmowych V-dolców – oto jak teraz identyfikują założycieli i osoby nie będące założycielami.


Dodatkowo możesz zdobywać darmowe V-dolce, wypełniając codzienne cele i wyzwania w Ratowaniu Świata: 50 za wykonanie każdego z nich. Główne misje fabularne Storm Shield Defense to kolejny sposób na zrobienie tego, a za każdą z nich otrzymasz 100 V-dolców. Następnie możesz wydać Fortnite V-dolce zdobyte w Ratowaniu Świata na nowe wątki Battle Royale.


Jak zdobyć darmowe V Bucks w Battle Royale?


Nawet jeśli nie kupisz przepustki bojowej, możesz zdobyć łącznie 300 darmowych V-dolców poprzez odblokowanie otwarte dla wszystkich graczy, nie tylko posiadaczy przepustki bojowej premium.


Jeśli kupisz przepustkę bojową – i wytrzymasz z nami tutaj – możesz również zdobywać darmowe V-dolce, przechodząc przez system postępów w grze. Chociaż technicznie nie są one bezpłatne, jeśli podróżujesz wystarczająco daleko przez sezon, możesz zgromadzić wystarczającą ilość gotówki premium, aby uzyskać przepustkę na kolejny sezon za darmo, a nawet więcej. To znaczy, chyba że wydasz wszystko na przepyszną legendarną skórkę przed końcem bieżącego sezonu.


Fortnite Rozdział 3 Sezon 1 zapewnia 1500 V-dolców po ukończeniu, co odpowiada 950 V-dolców wymaganych do zakupu przepustki bojowej plus dodatkowe 550 V-dolców. Musisz tylko awansować do 68. rangi Przepustki Bitewnej, jeśli nie wydasz żadnych V-dolców zdobytych w ciągu sezonu.


Ile kosztuje v-Bucks?


Fortnite V-dolce są oferowane w stałych ilościach: nie można zobaczyć stroju, który kosztuje 1500 V-dolców, a kupić tylko 1500. Różne pakiety V-dolców są wymienione poniżej, wraz z ich wartością w świecie rzeczywistym po wprowadzeniu nowej 20% zniżki. stosowany. Epic Games wyjaśnia, w jaki sposób zniżka działa na różnych platformach i jakie są jej powody, dla których stosuje się zniżkę V-dolców, stwierdzając: „Obecnie, korzystając z opcji płatności Apple lub Google, Apple lub Google otrzymują opłatę w wysokości 30%, a obniżka ceny do 20% nie nie dotyczy”. Jeśli Apple lub Google obniżą w przyszłości ceny przetwarzania płatności, Epic przekaże oszczędności na Ciebie”.


Jak mogłoby się wydawać, im więcej wydajesz na Fortnite V-Bucks, tym większą otrzymujesz wartość. Aby uzyskać przepustkę bojową, musisz zazwyczaj wydać 950 V-dolców, dlatego opcja 1000 kosztuje nieco poniżej 8 USD / 7 GBP. To uprawnia Cię do cotygodniowych wyzwań i możliwości zdobycia dodatkowych elementów kosmetycznych. Karnet bojowy jest dobry na jeden sezon, który trwa co najmniej dziesięć tygodni. Wykonuj wyzwania, aby zdobywać gwiazdy bitewne i przechodzić przez 100 poziomów Battle Pass lub kup 150 Fortnite V-Bucks, aby uzyskać dostęp do każdego poziomu.


Jeśli jesteś oddanym graczem, który chce zdobyć jak najwięcej skórek i V-dolców za swoje pieniądze, plan członkostwa Fortnite Crew – początkowo wprowadzony w Fortnite Rozdział 2 Sezon 5 – może być dla Ciebie. Otrzymasz nie tylko 1000 V-dolców miesięcznie, ale także ekskluzywny miesięczny pakiet załogi – zawierający skórkę i co najmniej jedno pasujące akcesorium, takie jak lotnia, kilof lub emotikona – a także bitwę z tego miesiąca Przepustka, która nagrodzi Cię dodatkowymi 1500 V-dolcami po ukończeniu.


Tagi: darmowy generator v bucks, fortnite v bucks hack, generator fortnite, darmowy generator v bucks, darmowy generator v bucks online, generator kodu fortnite v bucks, generator kodu fortnite v bucks, generator v bucks online, generator fortnite v bucks, w Internecie generator za v dolców

G

generator-fortnite-v-dolcow

More actions
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
bottom of page